درباره ما

نشر سفيدسار در بهمن ماه سال 1386 به مديريت سيد حامد خادميان تأسيس شد و از همان ابتدا همکاري ويژه​اي ميان اين انتشارات و سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران شکل گرفت؛ ارتباطي‌که منجر به توليد مجموعه کتاب‌هايي موسوم به «کتاب‌شهر» يا بعدها «کتاب اتوبوس» و نیز «کتاب مترو» شد. حاصل این همکاری انتشار بيش از 250 عنوان کتاب با همکاري مستقيم نشر سفيدسار، مديريت کتاب و کتابخانه‌هاي سازمان فرهنگي شهرداري تهران و مؤسسه نشر شهر براي استقرار در سبدهاي کتاب موجود در اتوبوس​هاي شهري و نیز غرفه‌های‌کتاب واقع در ایستگاه‌های مترو بوده است.

پس از همکاری با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همکاری‌هایی نیز با سازمان‌ها، ادارات دولتی و شهرداری‌های مختلف در سراسر کشور صورت گرفت. حاصل این همکاری‌ها تولید و انتشار بیش از 30 عنوان کتاب در حوزه‌ی کارتون، کاریکاتور و طنز تصویری‌ بوده که با کمک و همکاری توانمند‌ترین تص.یرگران، کاریکاتوریست‌ها و کارتونیست‌های کشور به دست آمده است. این همکاری‌ها همچنان ادامه دارد.

سفیدسار از سال 1393 فعالیت تخصصی‌اش را در حوزه‌ی سینما پی گرفته و در این مسیر و به عنوان اولین قدم مجموعه‌ای تحت عنوان «برترین فیلم‌نامه‌های سینمای جهان» منتشر کرده است. این انتشارات همچنین ‌تا کنون و در همکاری با نویسندگان و مترجمان برجسته‌ی سینما، آثاری را در حوزه‌های نقد و تحلیل فیلم، گفت‌وگو با سینماگران و نیز مباحث تئوریک و آموزشی روانه‌ی بازار نشر کرده است.

photo_2018-04-26_14-47-16.jpg

میدان فردوسی، خیابان نجات‌اللهی (ویلا)

کوچه‌ی سلمان پاک، پلاک16، واحد3

021-86035266

021-88948954

سفیدسار در شبکه‌های اجتماعی

لوگوی ساماندهی

logo-samandehi

Search